Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Prane Nenkalimit te Kopeshtit Botanik / “Rruga Teodor Ruzvelt”

Rruga Teodor Ruzvelt, Kopshti Botanik, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
1,500€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 307
  • 0
  • 200 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Prane Nenkalimit te Kopeshtit Botanik / “Rruga Teodor Ruzvelt”

📍Prane Nenkalimit te Kopeshtit Botanik / “Rruga Teodor Ruzvelt”

📐 Sip. 200 m2

💶  1500 Euro/ Muaj

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje Pallati relativisht te ri.

Ambienti ndodhet në një zone me akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ka nje organizim perfekt, kthehet ne Open Space ,mundesi reklamimi dhe hapsira te bollshme per te ushtruar aktivitete te ndryshme si Call Center, Zyra, Market, Pasticeri etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Details

No additional information.