Loading map...

Ambjent Biznesi | Me Qira | Rruga Myslym Shyri

Rruga Myslym Shyri, Myslym Shyri, Tirana,
Tirana, Tirana 1001, Albania
1,200€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 387
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 45 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Myslym Shyri

📍 Rr. Myslym Shyri

🧭 Premium Location

📐 Sip. 45 m2

💶 1.200 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje objekti te sapo ndertuar buze rruges kryesore”Myslym Shyri”, ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ambjenti eshte i organizuar ne Ambient Openspace, Fasade Xhami ne te gjithe gjeresine e ambjentit dhe  Tualet.

Ambjenti eshte 5.4 metra i larte (mund te behet edhe dupleks) si dorezohet i shtruar me pllak ose parket sipas nevojes, tualete te perfunduara, etj.

I pershtatshem per natyra te ndryshme aktivitetesh biznesi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Details

No additional information.