Loading map...

Apartament / Zyra / Me Qira | Rruga Sulejman Delvina / Sheshi Wilson

Rruga Sulejman Delvina,
Albania
900€ per month For Rent
Komerciale
  • 445
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 90.5 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament / Zyra / Me Qira | Rruga Sulejman Delvina / Sheshi Wilson

📍Rruga Sulejman Delvina / Bllok

📐 Sip.90.5  m2

🧭  Orientim i favorshem (Fushepamje e lire)

💶  900 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 5-te te nje objekti me ashensor i organizuar  ne 3 Ambiente te bollshem (Dhome Ndenje + Kuzhine dhe 2 Dhoma Gjumi), Koridor shperndares, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem. Pozicioni i tij jep mundesine e reklamimit te biznesit nga rruga kryesore .

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime  shume cilesore dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

Ambienti gjithashtu ka ne dispozicion tarracen .

I pershtatshem per  Zyra Konsulence, Qender Kursesh , klinike Dentare etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 25 40
📩  [email protected]

Details

Balcony: YES
Elevator: Yes