Loading map...

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TEK Rr.ELBASANIT / “PARK GATE”

Rruga e Elbasanit, Park Gate, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
295,000€ For Sale
Apartament
  • 99
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 85 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 1+1 ne Shitje tek Rr. Elbasanit / “Park Gate”

📍 Rr. Elbasanit / “Park Gate”

📐 Sip. 85 m2

🧭  Zone Premium

🧭 Orientim Jug

🚘 Post parkimi ne katin -1 me cmim extra (55.000 Euro).

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banim, ne nje nga objektet me prestigjoze te Tiranes, me nje location perfekt dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne: Dhome Ndenje + Kuzhine & Ballkon me fushepamje te lire dhe fantastike nga Parku i Liqenit, Dhome Gjumi + Garderobe, Tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiluar totalisht me nje standart te larte dhe cilesor me nje vlere (rreth 60.000 Euro) si dhe Sistemi i kondicionimit eshte chiller.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.