Loading map...

Ambient Zyre | Me Qira | Rr. Elbasanit / Park Gate

Rruga Elbasanit, rruga e elbasanit,
Albania
900€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 1379
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 85 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Ambient Zyre me Qira tek Rr. Elbasanit / ParkGate

📍Rr. Elbasanit / Park Gate

📐Sip. 85m2

đŸ’¶Â  900 Euro

🚗 1 Post Parkimi i Perfshire

Ambienti ndodhet ne nje nga objektet me prestigjoze te Tiranes, me nje location perfekt per te ushtruar aktivitete te ndryshme.

I organizuar ne 2 ambiente te bollshme, Tualet dhe 2 ballkone funksionale ne sherbim te ambientit.

“Park Gate” Ă«shtĂ« njĂ« objekt me stil shumĂ« tĂ« veçantĂ« arkitekturor dhe strukturor, pranĂ« hyrjes sĂ« Parkut tĂ« TiranĂ«s nĂ« RrugĂ«n e Elbasanit. Pozicioni mjaft strategjik, pĂ«rballĂ« “Fakultetit tĂ« Histori-FilologjisĂ«â€ dhe “Fakultetit Ekonomik”, nĂ« RrugĂ«n e Elbasanit dhe fare pranĂ« Parkut tĂ« Liqenit Artificial, e bĂ«jnĂ« kĂ«tĂ« objekt dhe mĂ« tĂ« lakmuar nga klientĂ«t, si pĂ«r banim ashtu dhe pĂ«r biznes. Objekti pĂ«rbĂ«het nga njĂ« ndĂ«rthurje strukturash; nga ana lindore dhe jugore ngrihet nĂ« lartĂ«sinĂ« e 13 kateve dhe nga ana perĂ«ndimore dhe veriore ngrihet nĂ« lartĂ«sinĂ« e 7 kateve. Godina do tĂ« ketĂ« tarraca tĂ« gjelbĂ«ruara duke ju pĂ«rshtatur trendit mĂ« tĂ« fundit tĂ« ndĂ«rtesave me tarraca ekologjike, si edhe do tĂ« ketĂ« njĂ« fasadĂ« tepĂ«r tĂ« personalizuar 3-ngjyrĂ«she. “Park Gate” pĂ«rfshin 2 kate shĂ«rbime, 7 dhe 11 kate banim, si edhe 2 kate parkim nĂ«ntokĂ«sor.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎ +355695588034
đŸ“©Â [email protected]

Details

No additional information.