Loading map...

Ambient Biznesi / Zyre Me Qira Tek Rr.Elbasanit, Prane “Ambasades Amerikane”

Rruga e Elbasanit, Ambasada USA,
Tirane, Tirana 1001, Albania
2,100€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 261
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 150 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyre Me Qira Tek Rr.Elbasanit, Prane “Ambasades Amerikane”

📍  Rr. Elbasanit / Prane “Ambasades Amerikane”

📐 Sip. 150 m2

📌 Zone Premium

🧭 Orientim i Favorshem

💶  2100 Euro Neto/ Muaj

Ambienti ndodhet ne nje objekt elitar, ne nje nder zonat Premium te Tiranes, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale.

Zyra organizohet ne 4 Ambiente, Kuzhine per stafin, Dhome Serveri, Tualet dhe ballkon te bollshem.

Zyra ofrohet e shtruar me parket, tualete te perfunduar me hidrosanitare cilesore, duralumine triplex dhe eshte i pershtatshem dhe i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Details

No additional information.