Loading map...

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Tek Shushica / Prane “Stadiumit Dinamo”

Rruga Gjik Kuqali / Shushica, Stadiumi Dinamo,
Tirane, Albania
1,700€ per month For Rent
Komerciale
  • 1269
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 196 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyre Me Qira tek Shushica / “Prane Stadiumit Dinamo”

📍 Rr. Gjik Kuqali / Prane “Stadiumit Dinamo” / Tek Shushica

📐 Sip. 196m2

🧭 Zone Premium

🚗 2 Poste Parkimi te dedikuara

💶  1700 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 6 te nje objekti elitar ne nje nder zonat Premium ne zemer te Tiranes i organizuar ne 4 Ambiente, Kuzhine e vecuar, 2 Tualete, Dhome Server, Depo, Ballkon i bollshem dhe Verande city view

Ambienti ofrohet plotesisht i restauruar, sistem kondicionimi dhe aspirimi funksional dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

I pershtatshem per Zyra te natyrave te ndryshme si: Klinike Dentare, Zyra Konsulence etj

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Details

No additional information.