Loading map...

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Rr.Elbasanit / Prane “Ambasades Amerikane”

Rruga e Elbasanit, Rruga Elbasanit,
Tirane, Tirana 1001, Albania
2,000€ per month For Rent
Komerciale
  • 655
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 180 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyre Me Qira Tek Rr.Elbasanit, Prane “Ambasades Amerikane”

📍  Rr. Elbasanit / Prane “Ambasades Amerikane”

📐 Sip. 180 m2

📌 Zone Premium

🧭 Orientim 360° ( CITY VIEW )

💶  2000 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 8 te nje objekti elitar i sapo perfunduar, ne nje nder zonat Premium te Tiranes, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale.

Zyra organizohet ne Ambient Open Space, duke ofruar ne kete menyre mundesine e organizimit sipas nevojave te biznesit, 3 ambiente te ndara te bollshme, 3 Tualete dhe Verande.

Zyra ofrohet e shtruar me parket, tualete te perfunduar me hidrosanitare cilesore, duralumine triplex dhe eshte i pershtatshem dhe i gatshem per te ushtruar aktivitetin natyra te ndryshme biznesi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Details

No additional information.