Loading map...

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Rr.Elbasanit / Prane “Ambasades Amerikane”

Rruga Elbasanit, Rruga Elbasanit,
Albania
1,350€ Per month For Rent
Komerciale
  • 939
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 130 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Rr.Elbasanit / Prane “Ambasades Amerikane”

📍  Rr. Elbasanit / Prane “Ambasades Amerikane”

📐 Sip. 130 m2

📌 Zone Premium

💶  1350 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti elitar i sapo perfunduar, ne nje nder zonat Premium te Tiranes, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale.

Zyra organizohet ne Ambient Open Space, duke ofruar ne kete menyre mundesine e organizimit sipas nevojave te biznesit, 4 ambiente te ndara te bollshme dhe 2 Tualete.

Zyra ofrohet e shtruar me parket, tualete te perfunduar me hidrosanitare cilesore, duralumine triplex dhe eshte i pershtatshem dhe i gatshem per te ushtruar aktivitetin natyra te ndryshme biznesi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

No additional information.