Loading map...

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Rr.Durresit / Prane Kafe “Flora”

Rruga Durresit, Kafe "Flora",
Albania
550€ per month For Rent
Komerciale
  • 628
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 130 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Rr.Durresit / Prane Kafe “Flora”

📍 Rr. Durresit / Prane Kafe “Flora”

📐 Sip. 130 m2

🧭 Zone Premium

💶  550 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti, ne nje nder zonat me zhvillimin me te madh  dhe me te populluara te Tiranes.

Zyra eshte e organizuar ne 3 Ambjente te ndara ,Tualet dhe ballkon te bollshem. Gjithashtu  ofron akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

I pershtatshem per Zyra te natyrave te ndryshme si: Klinike Dentare, Zyra Konsulence, etj

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 25 40

📩 [email protected]

 

Details

No additional information.