Loading map...

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Rr. Don Bosko / Prane “Karburant Gazheli”

Rruga Don Bosko,
Tirane, Albania
500€ per muaj For Rent
Komerciale
  • 970
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 100 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRE ME QIRA PRANE KARBURANT GAZHELI / RR. DON BOSKO.

📍 Rruga Don Bosko / Prane  “Karburant Gazheli”

📐 Sip. 100 m2

💶 500 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne Katin e 2-te , i organizuar ne 2 ambiente te bollshme, 1 Tualet dhe Ballkon.

I pershtatshem per Zyra per aktivitete te ndryshme biznesi (Qender Kursesh, Klinike, Zyra Konsulence, etj).

Zona me facilitetet e saj jep mundesi te ndryshme per shfrytezimin e ambientit.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

Balcony: YES