Loading map...

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Prane “Stadiumi Dinamo”

Rruga Gjin Bue Shpata,
Albania
1,500€ per month For Rent
Komerciale
  • 773
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 150 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Prane “Stadiumi Dinamo”

📍 Rr. Gjin Bue Shpata / Prane Stadiumi Dinamo

📐 Sip. 150 m2

🧭 Zone Premium

💶  1.500 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje objekti, ne nje nder zonat me zhvillimin me te madh  dhe me te populluara te Tiranes.

Zyra eshte e organizuar ne 2 ambiente open space 75m2 secili dhe ofron akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

I pershtatshem per Zyra te natyrave te ndryshme .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 7002540
📩 [email protected]

Details

No additional information.