Loading map...

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | RR. Abdyl Frasheri / Zona e Bllokut

Rruga Abdyl Frasheri, Blloku,
Albania
1,500€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 804
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 145 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA ME QIRA RR. ABDYL FRASHERI / ZONA E BLLOKUT

📍 Rruga Abdyl Frasheri / Zona e Bllokut

📐 Sip. 145 m2

🧭  Zone Premium

💶 1500 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet prane Vesa Center me fasade xhami qe ofron mundesi reklamimi ose brandimi, i organizuar ne Korridor me recepsion ne hyrje, Tualet, Dhome, Ambient Openspace dhe Ballkon.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime  shume cilesore, sistem kondicionimi / aspirimi dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin,

I pershtatshem per Call Ceter, Zyra Konsulence, Qender Kursesh etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

No additional information.