Loading map...

Ambient Biznesi / Zyre | Me Qira | Blv. Gjergj Fishta / Prane “Ish Ekspozites”

Blv Gjergj Fishta, Ish Ekspozita,
Tirane, Albania
500€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 845
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 143 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRE ME QIRA PRANE ISH EKSPOZITES / BLV.GJERGJ FISHTA.

📍 Blv. Gjergj Fishta / Prane  “Ish Ekspozites”

📐 Sip. 143 m2

🧭  Zone Premium

💶 500 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 5 te nje objekti te ri, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ambienti eshte I organizuar ne 4 ambiente te vecuara, 2 Tualete dhe 2 Ballkone.

I pershtatshem per Zyra dhe per natyra te ndryshme aktivitetesh si Qender Kursesh, Call Center, Zyra Konsulence etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355696557858
📩 [email protected]

Details

No additional information.