Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Ne Shitje | Bllok / Prane Presidences

Bllok, Prane Presidences, Tirana,
Albania
1.500.000 For Sale
Komerciale
  • 385
  • 0
  • 12 Bedrooms
  • 4 Bathrooms
  • 500 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Ne Shitje | Bllok / Prane Presidences

📍Bllok | Prane Presidences

📐Sip. 500 m2

💶 1.500.000 Euro

🧭 Premium zone

Ambienti ndodhet ne katin e 5  te nje objekti komercial.

Lokacioni i ambientit eshte në një zone me akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Organziohet ne 2 ambiente te bollshme Open Space ,Tualete dhe 7 ambiente te vogla(zyra).

Ka nje organizim perfekt, mundesi reklamimi dhe hapsira te bollshme per te ushtruar cdo lloj aktiviteti biznesi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 27
📩 [email protected]

Details

Balcony: YES
Elevator: Yes