Loading map...

APARTAMENT / AMBIENT BIZNESI NE SHITJE TEK RR. KOSOVAREVE

Rruga e Kosovareve, Rruga e Kosovareve, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
500.000€ For Sale
Apartament
  • 117
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • Sip. Ndertim 127.1 m2 + Sip.Verande 57.7 m2 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament / Ambient Biznesi Ne Shitje  Rr. Kosovareve

📍 Rr. Kosovareve

📐 Sip. Ndertim 127.1 m2 + Sip.Verande 57.7 m2

🧭  Zone Premium

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶 500.000 Euro

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje objekti PREMIUM ELITAR te perfunduar, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale.

Ambienti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, 4 Ambiente, 2 Tualete dhe Verande te bollshme.

Ambienti ndodhet ne nje nder zonat me te kerkuara ne Tirane, vendodhja e te cilit eshte fare prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut Kombetar te Tiranes. Nje destinacion ideal per te jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar nje pafundesi zgjedhjesh te pershtatura per ju. Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lojrave per femije etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.