Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | RR. Vaso Pasha / Zona e Bllokut

Rruga Vaso Pasha , Blloku,
Tirane, Albania
800€ per muaj For Rent
Komerciale
  • 903
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 60 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA| ME QIRA | RR. VASO PASHA / ZONA E BLLOKUT

📍 Rr. Vaso Pasha / Zona e Bllokut

📐 Sip. 60m2

💶 800 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2-te, i organizuar ne 3 ambiente te bollshme, 1 Tualet (me dritare) dhe Ballkon.

Akses direkt me çdo shërbim të mundshëm .

I pershtatshem per Zyra dhe per natyra te ndryshme aktivitetesh si Qender Kursesh, Zyra Konsulence etj

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

Balcony: YES
Air Conditioning: Yes