Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra Me Qira tek Rr. Sami Frasheri / Sheshi Wilson

Rruga Sami frasheri, Sheshi Wilson,
Tirane, Albania
4,000€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 201
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 3 Bathrooms
  • 300 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra Me Qira Rr. Sami Frasheri / Sheshi Wilson

📍 Rr. Sami Frasheri / Sheshi Wilson

📐 Siperfaqe Neto 300m2

🧭 Zone Premium

💶  4.000 Euro Neto / Muaj

Ambienti eshte pjese e nje objekti relativisht te ri, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale.

Ambienti eshte i organizuar ne Ambient Open Space, i gatshem per tu pershtatur sipas nevojave te biznesit tuaj, lartesi optimale, 3 Tualete dhe Ballkon.

I pershtatshem per Zyra per natyra te ndryshme aktivitetesh Biznesi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 38 27 365
📩 [email protected]

Details

No additional information.