Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Sami Frasheri / Prane “Piceri ERA”

Rr. Sami Frasheri / Prane "Piceri ERA", Rr. Sami Frasheri / Prane "Piceri ERA",
Albania, Albania
700€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 1096
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 117 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA ME QIRA PRANE PICERI ERA / ISH – BLLOK.

📍 Rruga Sami Frasheri / Prane “Piceri ERA” / ish-Bllok

📐 Sip. 117 m2

🧭  Zone Premium

💶 700 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime shume cilesore, sistem kondicionimi dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin, I organizuar ne 3 ambiente te vecuara, Tualet dhe Ballkon.

I pershtatshem per Zyra dhe per natyra te ndryshme aktivitetesh si Qender Kursesh, Call Center, Zyra Konsulence etj

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Details

No additional information.