Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Sami Frasheri / Prane Ish-Bllokut

Rruga Sami Frasheri, Prane Ish-Bllokut,
Albania
2,780€ For Rent
Komerciale
  • 186
  • 0
  • 2 Bathrooms
  • 194 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Sami Frasheri / Prane Ish-Bllokut

📍 Rr. Sami Frasheri / Prane Gjimnazit Petro Nini

📐 Sip. 194 m2

🧭 Zone Premium

đŸ’¶Â  2780 Euro / Muaj

Ky ambient i pozicionuar në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, në afërsi të Bllokut dhe me akses në të gjitha drejtimet, është një hapësirë e përshtatur për zyra, e cila plotëson të gjitha kërkesat e një biznesi
të veçantë.

Gjendet në një kat të dedikuar, pa ndarje me banorët, në një pallat 11-katësh, duke ofruar kështu një gradë të lartë privatësie për klientin.
Në të majtë të hyrjes së korridorit, gjejmë nje hapësirë të gjerë prej 120 m2 në formë open space, e cila gëzon dritë natyrale nga fasada e
xhamit, duke e bërë këtë hapësirë të veçantë.

Gjithashtu, ka edhe 3 ndarje të tjera të cilat mund të përshtaten me lehtësi për të krijuar ambiente zyre.
Ky objekt disponon dy tualete dhe njĂ« hapĂ«sirĂ« korridori nĂ« hyrje, e cila mund tĂ« organizohet si recepsion. ËshtĂ« ideale pĂ«r klinikĂ« dentare, call center, qendra estetike, zyra inxhinierike, arkitektĂ« dhe shumĂ« lloje tĂ«
bizneseve të ngjashme.

Hyrja kryesore mundëson akses të drejtpërdrejtë, dhe ndërtesa është e pajisur me ashensor.

Sistemi i ngrohjes është i centralizuar, duke përfshirë ngrohje/ftohje lateral, periferike dhe qendrore në tavan, i cili është investuar në vlerën prej 18,000 Euro.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎ +355672023999

Details

No additional information.