Loading map...

AMBIENT BIZNESI / ZYRA | ME QIRA | RR. PERLAT REXHEPI / PRANE FAKULTETIT TE DREJTESISE

Rruga Perlat Rexhepi, Rruga Perlat Rexhepi/ Prane Fakultetit te Drejtesise,
Albania
300€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 596
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 20 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA ME QIRA RR. PERLAT REXHEPI / PRANE FAKULTETIT TE DREJTESISE

📍 Rruga Perlat Rexhepi/ Prane Fakultetit te Drejtesise

📐 Sip. 20 m2

🧭  Zone Premium

💶 300 Euro /Muaj

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Pozicionohet ne katin 2 te nje objekti te ri, eshte i ekspozuar ne rruge kryesore me akses te larte.

Ambienti ka punime shume cilesore, sistem kondicionimi / aspirimi dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35569 382 73 65
📩  [email protected]

Details

No additional information.