Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Nikolla Tupe / Ish-Blloku / Prane Vodafone

rruga Nikolla Tupe, ish-Blloku,
Tirane, 1001, Albania
1,700€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 207
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 210 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Nikolla Tupe / Ish-Blloku

📍 Rr. Nikolla Tupe / Ish-Blloku / Prane Vodafone

📐 Sip. 210m2

🧭 Zone Premium

💶  1700 Euro / Muaj

Ambienti eshte pjese e nje objekti relativisht te ri, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale.

Ambienti eshte i organizuar ne 4 Ambiente + 1 Kuzhine Gatimi, 3 Ballkone dhe 2 Tualete.

I pershtatshem per Zyra te natyrave te ndryshme biznesi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355697001411

Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Built In: 2008
Air Conditioning: Yes
Stories: 3
Room Count: 4
Parking Spaces: no