Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Mine Peza/ Prane “Prokurorise”

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Mine Peza,
Tirane, Albania
550€ per month For Rent
Komerciale
  • 1188
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 180 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA ME QIRA PRANE PROKURORISE / RR. MINE PEZA.

📍 Rruga Mine Peza / Prane “Prokurorise”

📐 Sip. 180 m2

🧭  Zone Premium

💶 550 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 5 te nje objekti te ri, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime shume cilesore, sistem kondicionimi dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin, I organizuar ne 3 ambiente te vecuara, 2 Tualete dhe Verande.

I pershtatshem per Zyra dhe per natyra te ndryshme aktivitetesh si Qender Kursesh, Call Center, Zyra Konsulence etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Details

No additional information.