Loading map...

Ambient Biznesi | Zyra | Me Qira |Rr.Isuf Elezi /Ish Stacioni fundit Tiranes Re

Rr.Isuf Elezi, Ish Stacioni fundit Tiranes Re,
Albania
500€ per month For Rent
Komerciale
  • 477
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 75 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Zyra | Me Qira |Rr.Isuf Elezi /Ish Stacioni fundit Tiranes Re

📍Rr.Isuf Elezi /Ish Stacioni fundit Tiranes Re

📐 Sip. 75 m2

💶  500 Euro/ Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje nje pallati relativisht te ri me ashensor.

Organizohet ne 2 Ambjente te bollshem ,1 Tualet dhe Ballkon i mbyllur me vetrate.

Ambienti ndodhet në një zone me akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ka nje organizim perfekt, mundesi reklamimi dhe hapsira te bollshme per te ushtruar aktivitetin, .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Details

No additional information.