Loading map...

AMBIENT BIZNESI / ZYRA ME QIRA RR. IBRAHIM RUGOBA / Prane Cioccolatitaliani

Rruga Ibrahim Rugova / Prane Cioccolatitaliani, Rruga Ibrahim Rugova / Prane Cioccolatitaliani,
Albania
1,800€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 872
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 145 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA ME QIRA RR. IBRAHIM RUGOBA / PRANE CIOCCOLATIITALIANI

📍 Rruga Ibrahim Rugova / Prane Cioccolatitaliani

📐 Sip. 145 m2

🧭  Zone Premium

💶 1800 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne kati 5 ne zemer te Bllokut me akses te larte me cdo sherbim te mundshem, I organizuar ne Korridor shperndares me recepsion ne hyrje, Tualet, 4 Ambiente  dhe Kuzhine.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime shume cilesore, sistem kondicionimi / aspirimi dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin,

I pershtatshem per Klinike, Qender Kursesh, Zyra Konsulence etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Details

No additional information.