Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr.Elbasanit / Prane “Stadiumi Air Albania”

Rruga e Elbasanit, Prane Stadiumit "Air Albania",
Tirane, Tirana 1001, Albania
7,200€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 339
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 4 Bathrooms
  • 450 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr.Elbasanit / Prane “Stadiumi Air Albania”

📍 Rr.Elbasanit Prane “Stadiumi Air Albania”

📐 Sip. 450 m2

🧭 Zone Premium

🚗 Poste Parkimi te dedikuara

💶  7.200 Euro

Ambienti eshte pjese e nje objekti PREMIUM ELITAR te sapo perfunduar, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale.

Ambienti eshte i organizuar ne Ambient Openspace dhe mund te organizohet sipas nevoja te Biznesit, lartesi optimale, Tualete dhe Ballkone.
Ambienti dorezohet i perfunduar duke perfshire edhe sistemin e kondiconimit

I pershtatshem per Zyra per natyra te ndryshme aktivitetesh Biznesi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Details

No additional information.