Loading map...

AMBIENT BIZNESI / ZYRA| ME QIRA | RR. ABDYL FRASHERI / PRANE LIBRIT UNIVERSITAR

Rruga Abdyl Frasheri, Prane Librit Universitar,
Albania
3,500€ per month For Rent
Komerciale
  • 794
  • 0
  • 5 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 375 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA ME QIRA/ RR. ABDYL FRASHERI / PRANE LIBRIT UNIVERSITAR

📍 Rruga Abdyl Frasheri / Blloku / Prane Librit Universitar

📐 Sip. 375m2

🧭  Zone Premium

💶 3500 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje objekti te ri  i organizuar : ne 4 Ambiente , Kuzhine e vecuar , Depo , Dhome Serverash, 2 Tualete , Verande me fushpamje te lire.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime  shume cilesore, sistem kondicionimi / aspirimi dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin,

I pershtatshem per Call Center, Zyra Konsulence, Qender Kursesh etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩  [email protected]

Details

No additional information.