Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Ne Bllok / Prane “Intesa Sanpaolo”

Bllok | Prane Intesa Sanpaolo, Bllok | Prane Intesa Sanpaolo,
Albania
1,320€ Per month For Rent
Komerciale
  • 1047
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 125 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Ne Bllok / Prane Intesa Sanpaolo

📍 Bllok | Prane Intesa Sanpaolo

📐 Sip. 125 m2

💶 1320 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin 10 i organizuar ne 4 ambiente te bollshme, ballkon si dhe 2 tualete. Ka vizibilitet me rrugen kryesore dhe akses me cdo sherbim te zones.

Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes dhe me kalueshmeri te larte kembesoresh dhe automjetesh. E pershtatshme per te gjitha natyrat e zyrave si dhe callcenter.

Mundesi shume e mire investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

Balcony: YES
Elevator: Yes