Loading map...

AMBIENT BIZNESI / ZYRA | ME QIRA | KOMUNA E PARISIT / PRANE KOPSHTIT BOTANIK

Komuna e Parisit, Kopshti Botanik,
Albania
2,600€ per month For Rent
Komerciale
  • 867
  • 0
  • 2 Bathrooms
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA | ME QIRA | KOMUNA E PARISIT / PRANE KOPSHTIT BOTANIK

📍 Rruga Komuna Parisit / Prane Kopshtit Botanik

📐 Sip. 368 m2

Zone Premium

💶 2600 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti te ri prane Kopshtit Botanik i organizuar ne: Korridor Shperndares , 2 Ambient Openspace, 2 Zyra, 4 Ambjente ne sherbim te biznesit, 1 Ambient Ngrenie dhe 2 Tualete.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.  Ka punime  shume cilesore dhe  eshte i gatshem per te ushtruar aktivitete te ndryshme,

I pershtatshem per Call Center, Zyra Konsulence, Qender Kursesh etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

Balcony: NO