Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Ish Blloku / Rr. Brigada e VIII

Albania
1,000€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 277
  • 0
  • 115 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Zyra | Me Qira | Ish Blloku | Rruga Brigada e VIII

📍Rr. Brigada e VIII  /Ish Blloku

📐 Sip. 115 m2

💶  1000 Euro/ Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje nje pallati te ri me ashensor.

Ambienti ndodhet në një zone me akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ka nje organizim perfekt, mundesi reklamimi dhe hapsira te bollshme per te ushtruar aktivitetin.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Details

No additional information.