Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Ish Bllok  / Rruga Nikolla Tupe 

rruga Nikolla Tupe, Ish Bllok,
Tirane, 1001, Albania
6,500€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 488
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 560 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Ish Bllok  / Rruga Nikolla Tupe

📍Ish Bllok  / Rruga Nikolla Tupe

📐 Sip. 560 m2

🧭 Zone Premium

🚗 Poste Parkimi ne baze te kerkeses

💶  6500 Euro / Muaj (perfshire dhe taxat)

Ambienti eshte pjese e nje objekti te ri me ashensor, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale.

Ambienti eshte i organizuar ne Ambient Openspace, ndahet sipas deshires se klientit,ka  lartesi optimale, Tualete dhe Ballkone.

I pershtatshem per Zyra per natyra te ndryshme aktivitetesh Biznesi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 700 1411

Details

Balcony: YES
Internet: Yes
Elevator: Yes
Built In: 2008
Air Conditioning: Yes
Parking Spaces: yes