Loading map...

Ambient Biznesi | Zyra / Me Qira | Bllok / Prane BKT

Rruga Ismail Qemali, Bllok,
Tirane, Albania
800€ per month For Rent
Komerciale
  • 649
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 120 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Zyra / Me Qira | Bllok / Rruga Ismail Qemali

📍 Bllok / Prane BKT

📐 Sip. 120 m2

🧭  Orientim i favorshem

💶  800 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje objekti te ri  i organizuar : ne 4 Ambiente, 2 Tualete  dhe Ballkone te bollshem.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime  shume cilesore dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

I pershtatshem per Call Center, Zyra Konsulence, Qender Kursesh etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540
📩  [email protected]

 

Details

Balcony: YES
Elevator: Yes