Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Sami Frasheri/Tek Sheshi Willson

Rruga Sami Frasheri, Rruga Sami Frasheri,
Albania
1,450€ Per month For Rent
Komerciale
  • 787
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 180 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Me Qira | Tek Sheshi Willson/Rr. Sami Frasheri

📍  Rruga Sami Frasheri

📐 Sip. 180 m2

🧭  Zone Premium

💶  1450 Euro / Muaj

Ambienti  organizohet ne Korridor shperndares , 3 Ambjente te bollshme ,2 Tualete si dhe 2 Ballkone te bollshme .
Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ka punime  shume cilesore dhe  eshte i gatshem per te ushtruar aktivitete te ndryshme.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

No additional information.