Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Sami Frasheri/Tek Sheshi Willson

Tek Sheshi Willson, Rr. Sami Frasheri,
Albania
4,000€ Per month For Rent
Komerciale
  • 390
  • 0
  • 2 Bathrooms
  • 344 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Me Qira |  Tek Sheshi Willson / Rr. Sami Frasheri

📍Rruga Sami Frasheri/Sheshi Willson

📐Sip. 344 m2

🧭  Zone Premium

💶 4000 Euro / Muaj

Ambienti  organizohet ne Korridor shperndares, 7 Ambjente te bollshme ,2 Tualete si dhe Ballkon i bollshem.
Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ka punime  shume cilesore dhe  eshte i gatshem per te ushtruar aktivitete te ndryshme.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

No additional information.