Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Ismail Qemali / Prane “Piceri ERA”

Rruga Ismail Qemali, ish - Bllok,
Tirane, Albania
800€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 1056
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 137 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI ME QIRA PRANE “PICERI ERA” / ish – BLLOK

📍   Rruga Ismail Qemali / Prane “Pieceri ERA” / ish – Bllok

📐 Sip. 137 m2

💶 800 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne Katin 3, i organizuar ne 4 ambiente te bollshme,  Kuzhine, 2 Tualete dhe Ballkon.

I pershtatshem per Zyra per aktivitete te ndryshme biznesi (Qender Kursesh, Klinike, Zyra Konsulence, etj).

Ambienti ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes, akses direkt me facilitet e zones dhe me cdo sherbim te mundshem.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Details

No additional information.