Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira |Rr.Ibrahim Rugova / “Sky Tower”

Rruga Ibrahim Rugova, Bllok,
Tirane, Albania
2,500€ per month For Rent
Komerciale
  • 998
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 170 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr.Ibrahim Rugova / “Sky Tower”

 📍  Rruga Ibrahim Rugova / “Sky  Tower”

📐 Sip. 170 m2

🧭 Zone Premium

💶 2.500 Euro / Muaj

Zyra eshte e organizuar ne ambient “Open Space”, 3 ambiente te ndara te bollshme dhe 1 tualet. Ka vizibilitet me rrugen kryesore dhe akses me cdo sherbim te zones.

Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme dhe godinat Premium te Biznesit ne Tirane, me siguri maksimale.

Mundesi shume e mire investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 328 73 65

📩 [email protected]

Details

No additional information.