Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. e Kavajes / Prane Bankes se Shqiperise

Sheshi Skenderbej, Prane Bankes se Shqiperise,
Albania
5,000€ per month For Rent
Komerciale
  • 253
  • 0
  • 6 Bathrooms
  • 500 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI ME QIRA TEK RR. E KAVAJES / PRANE BANKES SE SHQIPERISE

📍  Rr. e Kavajes / Prane Bankes se Shqiperise

📐  Sip. 500 m2

🧭  Zone Premium

💶  5000 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Mund te organizohet ne Ambient Open Space ose Zyra te Vecuara, 6 Tualete, Depo, Ballkone, Sistem Kondicionimi dhe Aspirimi.

Ambienti Biznesit është i përshtatshem për aktivitete të ndryshme si klinika ose zyra.

Për më shumë informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Details

No additional information.