Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Blv. Deshmoret e Kombit / Prane Kullave Binjake

Blv. Deshomret e Kombit, Blv. Deshomret e Kombit,
Albania
1,200€ Per month For Rent
Komerciale
  • 969
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 150 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Me Qira | Blv. Deshmoret e Kombit / Prane Kullave Binjake

📍Blv. Deshomret e Kombit / Prane Kullave Binjake / Prane Kuvendit

📐 Sip. 150 m2

💶 1200 Euro / Muaj

Ambienti eshte i organizuar ne 4 ambiente te bollshme, ballkon si dhe 2 tualete. Ka vizibilitet me rrugen kryesore dhe akses me cdo sherbim te zones.

Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes dhe me kalueshmeri te larte kembesoresh dhe automjetesh.

Mundesi shume e mire investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

Balcony: YES
Elevator: Yes