Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Blv. Deshmoret e Kombit / Prane “Kullave Binjake”

Rruga Donika Kastrioti, Kullat Binjake,
Albania
3,900€ per month For Rent
Komerciale
  • 711
  • 0
  • 2 Bathrooms
  • 170 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Me Qira | Blv. Deshmoret e Kombit / Prane “Kullave Binjake”

📍 Blv. Deshmoret e Kombit / Prane “Kullave Binjake” / Prane Kuvendit

📐 Sip. 170 m2

💶 3.900 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin zero dhe eshte i organizuar ne 6 ambiente te bollshme dhe  tualete. Ka vizibilitet me rrugen kryesore dhe akses me cdo sherbim te zones.

Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes dhe me kalueshmeri te larte kembesoresh dhe automjetesh.

Mundesi shume e mire investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Details

No additional information.