Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Bllok / Prane Vesa Center

Rruga Sami Frashëri / Bllok, Rruga Sami Frashëri,
Albania
650€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 1693
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 120 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi me Qira Rr. Sami Frasheri / Prane Vesa Center / Bllok

📍Rr. Sami Frasheri / Prane Vesa Center / Bllok

📐 120 m2

💶 650 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2 , i organizuar ne 4 ambiente zyre dhe 1 Tualet

Akses direkt me rrugen kryesore.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

Details

No additional information.