Loading map...

!!! Okazion !!! Ambient Biznesi + 37 Poste Parkimi | Ne Shitje / Kati -1| Don Bosko | Prane Vizion +

Rruga Don Bosko, Don Bosko,
Tirane, Tirana 1001, Albania
450,000€ Shitet
Dyqan
  • 23
  • 0
  • 105+660 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Pershkrimi

!!! Okazion !!! Ambient Biznesi + 37 Poste Parkimi |Ne Shitje / Kati -1| Don Bosko | Prane Vizion +

📍 Rr. Don Bosko | Prane Vizion +

📐 Sip. Dyqan 105 m2

📐 Sip. Garazh 660 m2

🧭  Zone Premium

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  Vlera Totale 450.000 Euro

Ambienti ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes dhe me kalueshmeri te larte kembesoresh dhe automjetesh dhe akses me cdo sherbim te zones.

I përshtatshem për aktivitete te natyrave te ndryshme si zyra, klinike etj.

Mundesi shume e mire investimi !

Për më shumë informacion na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Detaje

No additional information.