Loading map...

Apartament 3+1 | Me Qira | Rr. Hamdi Sina / Liqeni i Thate

Rr. Hambi Sina, Liqen i Thate,
Albania
1,100€ per month Me Qira
Apartament
  • 584
  • 0
  • 3 Dhoma
  • 2 Banjo
  • 130 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Pershkrimi

Apartament 3+1 me Qira tek Rruga Hamdi Sina / Liqeni Thate

📍Rr. Hamdi Sina /  Liqeni i Thate

🧭 Orientim i favorshem

📐  Sip. 130 m2

💶  1100 euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mire-administruar te zones, i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine e vecuar,  3 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe 3 ballkone me pamje fantastike nga liqeni i thate.

🏢 Apartamenti ofrohet i mobiluar me standart te larte.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.