Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rruga e Qelqit / Pallatet Derveni

Rruga e Qelqit, Kombinat,
Albania
80,000€ Shitet
Apartament
  • 131
  • 0
  • 2 Dhoma
  • 2 Banjo
  • 113 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Pershkrimi

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Rruga e Qelqit / Pallatet Derveni

📍 Rr. e Qelqit / Pallatet Derveni

📐 Sip. 113 m2

🧭 Orientimi Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  80,000 Euro

Ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ndertuar ne 2009, i organizuar ne: Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualet dhe Ballkon .

Zona ka perspektive te larte , apartamenti shitet i mobiluar dhe ka investim te kryer nga vete pronari.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.