Loading map...

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Kastriotet / Prane Casa Italia

Rruga Kastriotet,
Tirane, Albania
44,000€ Shitet
Apartament
  • 113
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 61 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Pershkrimi

Apartament 1+1 | Ne Shitje | Rr. Kastriotet / Prane Casa Italia

📍 Rr. Kastriotet / Prane Casa Italia

📐 Sip. 61,5 m²

🧭 Orientim Jug-Lindje

📜 Dokumentacion te rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶 44.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 4-te nje pallati relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne : Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine ,  Dhome Gjumi , Tualet dhe  Ballkon i bollshem.

Ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt me orientim te favorshem  qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Pallati ndodhet prane rruges kryesore me akses te shpejte dhe me gjithe facilitet e nevojshme prane.

Mundesi shume e mire banimi si dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Ballkon: YES
Ashensor: Yes