Loading map...

Ambient Zyre | Me Qira | Rr. Elbasanit / Park Gate

Rruga Elbasanit, rruga e elbasanit,
Albania
900€ Per Month Me Qira
Komerciale
  • 1609
  • 0
  • 2 Dhoma
  • 1 Bathroom
  • 85 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Pershkrimi

Ambient Zyre me Qira tek Rr. Elbasanit / ParkGate

📍Rr. Elbasanit / Park Gate

📐Sip. 85m2

💶  900 Euro

🚗 1 Post Parkimi i Perfshire

Ambienti ndodhet ne nje nga objektet me prestigjoze te Tiranes, me nje location perfekt per te ushtruar aktivitete te ndryshme.

I organizuar ne 2 ambiente te bollshme, Tualet dhe 2 ballkone funksionale ne sherbim te ambientit.

“Park Gate” është një objekt me stil shumë të veçantë arkitekturor dhe strukturor, pranë hyrjes së Parkut të Tiranës në Rrugën e Elbasanit. Pozicioni mjaft strategjik, përballë “Fakultetit të Histori-Filologjisë” dhe “Fakultetit Ekonomik”, në Rrugën e Elbasanit dhe fare pranë Parkut të Liqenit Artificial, e bëjnë këtë objekt dhe më të lakmuar nga klientët, si për banim ashtu dhe për biznes. Objekti përbëhet nga një ndërthurje strukturash; nga ana lindore dhe jugore ngrihet në lartësinë e 13 kateve dhe nga ana perëndimore dhe veriore ngrihet në lartësinë e 7 kateve. Godina do të ketë tarraca të gjelbëruara duke ju përshtatur trendit më të fundit të ndërtesave me tarraca ekologjike, si edhe do të ketë një fasadë tepër të personalizuar 3-ngjyrëshe. “Park Gate” përfshin 2 kate shërbime, 7 dhe 11 kate banim, si edhe 2 kate parkim nëntokësor.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Detaje

No additional information.