Loading map...

AMBIENT BIZNESI / ZYRA| ME QIRA | RR.TEODOR KEKO/ ASTIR

Rruga Teodor Keko, Astir,
Tirane, Albania
2,100€ Per month Me Qira
Dyqan
  • 633
  • 0
  • 2 Banjo
  • 302 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Pershkrimi

AMBIENT BIZNESI / ZYRA| ME QIRA | RR.TEODOR KEKO/ ASTIR

📍 Rruga Teodor Keko/Prane Rrethrrotullimit

📐 Sip. 302 m2

🧭  Zone Premium

💶 2100 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti te ri , i organizuar ne Open Space.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më te frekuentuara te Tiranes, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime  shume cilesore, sistem kondicionimi / aspirimi dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin. Gjithashtu ashensor i dedikuar vetem per ambientin.

I pershtatshem per Call Center, Zyra Konsulence, Qender Kursesh etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩  [email protected]

Detaje

Ballkon: YES
Ashensor: Yes