Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Elbasanit / Rrugica Sales, Prane Bar Meduza

Rr. Elbasanit / Rrugica e Sales, Prane Bar Meduza, Rr. Elbasanit / Rrugica e Sales, Prane Bar Meduza,
Albania
2,400€ Per Month
Komerciale
  • 188
  • 0
  • 2 Banjo
  • 175 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Pershkrimi

AMBIENT BIZNESI / ZYRA | ME QIRA | Rr. Elbasanit / Rrugica Sales, Prane Meduza

📍Rr. Elbasanit / Rrugica e Sales, Prane Bar Meduza

📐 Sip. 175 m2

💶  2400 Euro/ Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2-te i organizuar ne open space, tualet dhe ballkon te bollshem. Ambienti ka nje vendodhje perfekte, mundesi reklamimi dhe hapsira te bollshme per te ushtruar aktivitetin.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 5588034
📩 [email protected]

Detaje

No additional information.

Prona te ngjashme

No similar properties found.