Loading map...

Ambient Biznesi – Klinike Dentare | Me Qira | Ali Demi | Prane Shkolles “1 Maji”

Ali Demi, Prane Shkolles "1 Maji",
Albania
500€ per month Me Qira
Dyqan
  • 449
  • 0
  • 2 Dhoma
  • 1 Bathroom
  • 45 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Pershkrimi

Ambient Biznesi – Klinike Dentare | Me Qira | Ali Demi | Prane Shkolles “1 Maji”

📍Ali Demi | Prane Shkolles “1 Maji”

📐 Sip. 45 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  500 Euro/ Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje objekti te ri , i organizuar ne 2 Ambjente te bollshem dhe 1 Tualet.

Ambienti ndodhet në një zone me akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Klinika ka nje organizim perfekt dhe hapsira te bollshme per te ushtruar aktivitetin.

Biznesi ofrohet me te gjitha paisjet si ne foto.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Detaje

No additional information.