Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rruga e Kosovareve

Rruga e Kosovareve, Rruga e Kosovareve,
Tirana, Tirana 1001, Albania
4,500€ Per Month Me Qira
Komerciale
  • 77
  • 0
  • 6 Dhoma
  • 4 Banjo
  • 300 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Pershkrimi

Ambient Biznesi | Me Qira | Rruga e Kosovareve

📍 Rruga e Kosovareve

📐 Sip. 300 m2

🧭  Zone Premium

💶 4.500 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin 2 te nje objekti te sapo perfunduar i dedikuar vetem per Biznes, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ambienti eshte i organizuar ne Ambient Openspace dhe 5 Ambiente Zyrash, lartesi optimale, Fasade Perimetrale dhe 4 Tualete.

I përshtatshem për aktivitete te natyrave te ndryshme te biznesit.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Detaje

No additional information.