Loading map...

 Zyra | Me Qira | Rruga Liman Kaba / Parku Olimpik

Rruga Liman Kaba, Parku Olimpik, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
800€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 56
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 70 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

 Zyra | Me Qira | Rruga Liman Kaba / Parku Olimpik

📍Rruga Liman Kaba / Parku Olimpik

📐 Sip.70  m2

🧭  Orientim i favorshem (Kopshti Zoologjik – Fushepamje e lire)

💶  800 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 4-te te nje objekti te sapo perfunduar me 2 ashensor i organizuar  ne dy Ambiente te bollshem, Koridor shperndares, Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime  shume cilesore dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

I pershtatshem per  Zyra Konsulence, Qender Kursesh , klinike Dentare etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 27
📩  [email protected]

Details

No additional information.